חדשות: 01.07.2024

קהילת נשות הנדסת חשמל ומחשבים

ברכות לספיר ביטון ומיכאל בירק על ההישג המרשים ועל השתתפותם בכנס לינדאו היוקרתי! הישג זה מעיד על כישוריהם המצוינים ועל התרומה החשובה שלהם לעולם המדע.

ספיר ביטון ומיכאל בירק, שני דוקטורנטים מצטיינים מהפקולטה, משתתפים בכנס לינדאו ה-73, המתקיים השבוע בלינדאו, גרמניה. הם יפגשו עם 37 זוכי פרס נובל, כולל פרופ' דן שכטמן מהטכניון.

ספיר ביטון היא מלגאית אריאן דה רוטשילד ועוסקת במחקרה בהתקנים אופטואלקטרוניים ומיקרואלקטרוניים מבוססי תהליכים אלקטרוכימיים, בהנחיית פרופ' ניר טסלר. היא פרסמה מודל המתאר את מנגנון אי-היציבות בפרובסקיטים, מה שעשוי להאיץ את השימוש בהם לאנרגיה ירוקה.

מיכאל בירק, דוקטורנט בהנחיית פרופ' עדו קמינר ופרופ' אורן כהן, עוסק בתאוריה ויישום של אופטיקה קוונטית. תרומתו הייתה חיונית לפרסומים ב-Nature Physics ו-Nature Photonics, שהניחו בסיס לתחום אופטיקה קוונטית של שדות חזקים. במאמר נוסף ב-Journal of Optics, הוא הוביל שיתוף פעולה בין-לאומי.

מאחלים לכם הצלחה רבה בהמשך דרככם המחקרית ובהתקדמות המקצועית. יישר כוח!

כל החדשות
ברכות לנבו ורנר-רייס על הישגיו והשתתפותו בכנס לינדאו היוקרתי.
יול 03,2024

ברכות לנבו ורנר-רייס על הישגיו והשתתפותו בכנס לינדאו היוקרתי.

נבו ורנר-רייז הוא סטודנט לתואר ראשון בשנה הרביעית במסלול הנדסת חשמל ופיזיקה וחבר בתכנית הטכניון למצוינים. באופן יוצא דופן...
ברכות לד"ר אפרת שמרון וחגי מרון על זכייתם במלגת אלון

ברכות לד"ר אפרת שמרון וחגי מרון על זכייתם במלגת אלון

תכנית זו מיועדת לתמיכה במדענים צעירים מצטיינים ומטרתה לאפשר לאוניברסיטאות לקלוט את המלגאים במשרה מלאה. מלגת אלון הינה הכרה...
דילוג לתוכן