חדשות: 21.08.2023

קהילת נשות הנדסת חשמל ומחשבים

ברכות לפרופסור ישראל כהן

ברכות לפרופסור ישראל כהן, נושא הקתדרה על שם לואי וסמואל זיידן בפקולטה להנדסת חשמל ומחשבים בטכניון, על קבלת תואר דוקטור לשם כבוד מהמכון לטכנולוגיה ומדעים קארוניה שבהודו.

מכון זה הוקם בשנת 1986, הוא מוכר ע"י המדינה כאוניברסיטה פרטית, והוא בעל הדירוג הגבוה ביותר A++ מ-NAAC בהודו. עם יותר מ-8000 סטודנטים, 452 חברי סגל ו-18 מחלקות אקדמיות, החזון של המכון הוא לטפל בבעיות האנושות באמצעות חינוך טכני, מחקר ופיתוח.

פרופ' ישראל כהן הוא עמית של IEEE "על תרומות לתיאוריה וליישום של שיפור דיבור", ומרצה כבוד של IEEE Signal Processing Society. הוא חוקר בעל שם עולמי ומוביל בשיפור דיבור ועיבוד אותות מרחבי. עבודתו החדשנית על מודלים סטטיסטיים של דיבור ופיתוח אלגוריתמים לשיפור הדיבור במכשירי תקשורת, טלפונים ניידים ומכשירי שמיעה השפיעו באופן משמעותי על הקהילה המקצועית והתעשייה. פרופ' כהן פרסם שבעה ספרים ולמעלה מ-300 מאמרים בעיתונים מדעיים ובכנסים.

לאתר המעבדה

לוידאו

לכתבה בחדשות

תחומי מחקר

תקשורת ואינפורמציהעבוד אותות ותמונות, ראייה ממוחשבת ואותות ביולוגייםלמידת מכונה ומערכות נבונות
כל החדשות
ברכות לפרופ' עדו קמינר שזכה בפרס לם היוקרתי ומענק ERC Consolidator

ברכות לפרופ' עדו קמינר שזכה בפרס לם היוקרתי ומענק ERC Consolidator

פרס לם, מוענק למדענים צעירים (מתחת לגיל 40) הלומדים או עורכים מחקר באיחוד האירופי ובמדינות הקשורות אליו.התגלית האחרונה של...
יחד חזקים, יחד מנצחים, כאן בשבילכם ובשבילכן
נוב 15,2023

יחד חזקים, יחד מנצחים, כאן בשבילכם ובשבילכן

תוכנית מצוינות מיוחדת של רובופיסיקה בהובלת הפקולטה עבור תלמידי תיכון מפונים מיישובי הצפון שלושים תלמידי תיכון שנאלצו להתפנות מבתיהם...
דילוג לתוכן