חלוץ התעשיות עתירות המדע בישראל בתחומי האלקטרוניקה, התקשורת והמחשבים. מעבר לתרומתם הגדולה להייטק הישראלי, יהודה ואחיו זהר תרמו רבות להתפתחות ושגשוג הפקולטה. בחזונם המשותף לפריצת דרך בתחום הננואלקטרוניקה הקימו מרכז מחקר ע"ש הוריהם, ובכך הביאו להתפתחות בתחום בארץ ובמדינת ישראל. לאחרונה אפשרו לטכניון להרחיב את תחומי פעילותיו בתחומי טכנולוגיות העלית ע"י הרחבת התשתית הפיזית של פקולטת האם ותוספת הבניין ע"ש יהודה וזהר זיסאפל.
הפקולטה להנדסת חשמל ומחשבים נפרדת בצער רב מבוגר הפקולטה, יהודה זיסאפל ז"ל
חדשות נוספות
כל החדשות![ברכות לנבו ורנר-רייס על הישגיו והשתתפותו בכנס לינדאו היוקרתי.](https://ece.technion.ac.il/wp-content/uploads/2024/07/לינדאו-נבו-425x230.png)
יול 03,2024
ברכות לנבו ורנר-רייס על הישגיו והשתתפותו בכנס לינדאו היוקרתי.
נבו ורנר-רייז הוא סטודנט לתואר ראשון בשנה הרביעית במסלול הנדסת חשמל ופיזיקה וחבר בתכנית הטכניון למצוינים. באופן יוצא דופן...![ברכות לספיר ביטון ומיכאל בירק על ההישג המרשים ועל השתתפותם בכנס לינדאו היוקרתי! הישג זה מעיד על כישוריהם המצוינים ועל התרומה החשובה שלהם לעולם המדע.](https://ece.technion.ac.il/wp-content/uploads/2024/07/מיכאל-בירק-ספיר-ביטון-425x230.png)
יול 01,2024